×

Rules and Regulations

·        شرکت بینا طب اپتیک تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

·        کلیه محصولات و خدمات شرکت بینا طب اپتیک در صورت نیاز و بر حسب مورد دارای مجوز‌های مربوط از مراجع قانونی هستند.

·        استفاده از مطالب ذکر شده در خبرنامه با ذکر منبع بلامانع است.

·        استفاد از داده های تجاری از جمله نام، مشخصات، موجودی و قیمت کالاها، تعداد فاکتور و تمام موارد از این قبیل صرفا با مجوز کتبی از شرکت بینا طب اپتیک مجاز می­باشد.

·        لازم است برای عضویت در سایت، اطلاعات حقیقی وارد شود و در غیر این صورت شرکت بینا طب اپتیک هیچ‌گونه مسئولیتی در این قبال به عهده نمی‌گیرد.

·        هر شخص حقیقی یا حقوقی مجاز به داشتن تنها یک نام کاربری در سایت است و مسئولیت ناشی از تعدد کاربران یک مجموعه بر عهده خود آن مجموعه خواهد بود.

·        مشتریان موظف هستند از نام کاربری و کلمه عبور خود صیانت نمایند و در غیر این صورت عواقب بعدی آن به عهده شخص صاحب حساب است.

·        مجموعه بینا طب تمام تلاش خود را در حفاظت از داده های کاربران خواهد کرد. در این راستا امکان درخواست حذف اکانت و داده های مرتبط با مشتریان به منظور حفظ حریم شخصی، از طریق پنل کاربری و همچنین با تماس تلفنی و پس از احراز هویت قابل انجام است و مجموعه در این خصوص همکاری لازم را با مشتریان به عمل خواهد آورد.

·        ثبت نام و درخواست خرید خدمات و محصولات برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی آزاد است با این حال شرکت بینا طب اپتیک حق عدم ارائه خدمات و محصولات به افراد حقیقی و حقوقی بنا به تشخیص مصالح شرکت را برای خود محفوظ میداند.

·        بسته به کالای مورد نظر و میزان خرید مشتریان نحوه تسویه و حمل و نقل میتواند متفاوت باشد، پس از ثبت سفارش توسط مشتری، کارشناسان فروش مجموعه در خصوص نحوه تسویه و همچنین نحوه حمل کالا ها هماهنگی لازم را به عمل میرسانند.

·        در صورتی که پس از ثبت سفارش به هر دلیلی امکان تحویل کالایی توسط مجموعه وجود نداشته باشد، موضوع به اطلاع مشتری رسانده میشود و در خصوص الباقی کالاهای سفارش و همچنین تعویض کالا یا استرداد وجه مربوط به کالای ناموجود هماهنگی به عمل می آید.

·        خدمات پس از فروش برای کالاهایی که شامل این خدمات هستند بصورت پیش فرض فعال است، برای دریافت خدمات پس از فروش با استفاده از تماس تلفنی با واحد مربوطه و ارائه اطلاعات اقدام میگردد.

·        مشتری موظف است در صورتی که پس از دریافت کالا متوجه وجود مغایرت در سفارش و کالاهای دریافتی شد بلافاصله مجموعه را در جریان این مورد قرار دهد تا کارشناسان بتوانند برای پیگیری به موقع و موثر مشکل اقدام کنند.

·        کلیه کالاهای خریداری شده با هماهنگی با واحد فروش امکان مرجوع شدن دارند و برای این منظور مشتری بصورت تلفنی با واحد فروش در خصوص کالاهای مورد نظر برای مرجوعی هماهنگ شده و در خصوص نحوه باز ارسال و استرداد وجه هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

·        ساعات پاسخ گویی مجموعه در مورد سفارشات از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 16 میباشد و مشتریان میتوانند طی ساعات کاری برای هماهنگی سفارشات خود اقدام کنند.

·        برای ثبت شکایت بصورت اینترنتی میتوان از صفحه "تماس با ما" و با موضوع "ثبت شکایت" اقدام کرد، همکاران ما در اسرع وقت به این شکایات رسیدگی کرده و نتیجه را به صورت ایمیلی یا تلفنی اطلاع رسانی میکنند.

Menu

Settings